Speedcube dla dzieci – uczy przez zabawę

Od dawna wiadomo, że dla dzieci najlepszym sposobem przyswajania wiedzy jest przekazywanie jej poprzez zabawę. Dzieci wtedy nie czują się w żaden sposób zmuszone do nauki, przychodzi im to bardzo łatwo i bezproblemowo. Okazuje się też, iż wtedy są w stanie zapamiętać znacznie ...

Czytaj więcej

Jakie ubrania dziecięce dla kilkulatka?

Kiedy nadchodzi wielka chwila jaką jest pójście pociechy do przedszkola, rodzice poza obawami związanymi z tym, jak dziecko zniesie często pierwszą dłuższą rozłąkę, zastanawiają się jak ubrać malca.

Jakie ubrania wybrać dla ...

Czytaj więcej

Hurtownia rowerków dziecięcych - czy warto ją odwiedzić?

Rower to idealny towarzysz zabaw dziecka, który jak nic innego zachęca do zabawy na świeżym powietrzu. Warto więc sprawić dziecku odpowiedni sprzęt, który sprawi, że aktywność fizyczna będzie miała smak wspaniałej zabawy.

Niestety, każdy rodzic doskonale ...

Czytaj więcej

Jak przygotować pokój dla dziecka?

Każdy, przyszły rodzic zastanawia się, jak przygotować idealny pokój dla swojego dziecka. Nawet maluchy powinny posiadać takie pomieszczenia, w których mogłyby się zająć swoimi zabawami i dziecięcymi czynnościami. Jak je więc zaprojektować?

Pokój dla ...

Czytaj więcej

Zabawki Jokomisiada rozwijają pasję

Najmłodsze dzieci odkrywają świat przez wcielanie się w role. Obserwują dorosłych i później próbują ich naśladować. Nauka przez zabawę jest efektywna. Dzięki odpowiednim zabawkom dzieci mogą także powoli poznawać swoje pasje i talenty, które być może będą kontynuować w ...

Czytaj więcej
 
789101112131415