Upiorne piękności - lalki dla dzieci Monster High?>

Kiedyś trudno było sobie wyobrazić, żeby lalki dla dzieci wyglądały... brzydko. Zdawało się, że dzieci nie powinny bawić się czymś nieidealnym albo niezbyt pięknym, dlatego stworzono serię lalek Barbie, które reprezentowały kanon urody. Zawsze dobrze ubrane, posiadły odpowiednią sylwetkę, kobiece atrybuty oraz wymarzony domek. Oczywiście nie mogło zabraknąć przystojnego księcia z bajki. 

Czasy się zmieniają

Dzisiaj dziewczynki znacznie chętniej sięgają po lalki Monster High – grupę bohaterek z popularnej animacji, której daleko do wzorowej urody. Postacie przypominają bardziej potworki, którym dodano uroku poprzez złagodzenie ich upiorności. Mają duże oczy, kolorowe włosy i skórkę, niektóre dwie głowy, modnie się ubierają – każda mała fanka chciałaby się pobawić takimi zabawkami. Wcielić się w rolę ulubionej bohaterki – co Monster High upiorne połączenie lalki z łatwością umożliwiają – i przeżyć choć jeden dzień z jej życia. 

Obok serii gadżetów produkowanych na fali popularności animacji lalki Monster High Boo York cieszą się niezwykłą popularnością. Obecnie to chyba jeden z najbardziej pożądanych przez dziewczynki prezentów, które nie może zabraknąć na liście do Mikołaja albo propozycji na niespodziankę urodzinową.

Tags: