Opaska pin up dla każdej małej modnisi?>

Małe dziewczynki podobnie jak ich mamy chcą się stroić w piękne ubranka oraz korzystać z ciekawych dodatków. Przemysł odzieżowy wychodzi przeciw tym wymaganiom tworząc co raz to nowe akcesoria.  Do największych hitów ostatnich miesięcy należą opaski w stylu pin up, które zawładnęły sercem wszystkich dziewcząt.

 

OPASKA PIN UP - charakterystyka produktu

Opaska pin up (przykład ze sklepu Bananakids.pl) to opaska materiałowa zakładana na głowę. Jest ona wykonana najczęściej z bawełny lub innych przewiewnych tkanin. Jej sekret tkwi w fantazyjnie zawiązanym supełku, który dodaje uroku każdej dziewczynce.

 

ZASTOSOWANIE - propozycje

Opaski te mają bardzo szerokie zastosowanie, ze względu na różnorodność ich typów. Zarówno typ materiału oraz naniesiony na niego print powoduje, że mogą być one wykorzystane zarówno w stylizacjach codziennych jak i odświętnych. Do najczęściej wybieranych modeli należą bawełniane opaski pin up z wzorami owocowymi lub kwiatowymi - jest to ukłon w stronę stylu floral.

 

MIEJSCE ZAKUPU

Ze względu na popularność - opaski można aktualnie kupić w wielu miejscach. Punkty zajmujące się ich sprzedażą to zarówno stacjonarne sklepy odzieżowe jak i te zajmujące się sprzedażą internetową. Jednym ze sposobów zdobycia opaski jest również jej samodzielne wykonanie - w Internecie znajduje się wiele instrukcji jak łatwo je wykonać.


Tags: