Bezpieczna zabawa z cupets?>

W dzisiejszych czasach rodzice są zapracowani, a tempo życia, do którego są zmuszeni, nie pozwala zajmować się dzieckiem 24 godziny na dobę. Wszystko to sprawia, że poszukują oni alternatywnej oraz bezpiecznej formy rozrywki dla najmłodszych członków rodziny. Jednym z takich rozwiązań są zwierzaczki interaktywne – Cupets.

Pracując w domu, czy to nad jakimś wymagającym projektem, czy też wykonując po prostu obowiązki domowe, nie jest się w stanie zapewnić dziecku całą uwagę. Wtedy właśnie zabawki typu Cupets mogą okazać się dobrym sposobem na uatrakcyjnienie kilku godzin w ciągu dnia. Wszystko przez to, że po kupieniu takiej figurki wystarczy zeskanować zamieszczony na niej kod, który da możliwość obcowania z wybranym wirtualnym zwierzakiem. Dziecko zyska na moment bezpieczne zajęcie oraz sympatycznego kompana do zabawy.

Zabawa z własnym cupetsem daje wiele możliwości. Można uczyć się, jak powinno dbać się o zwierzaka, grać z nim w różne gry za pośrednictwem smartfona, czy tableta oraz po prostu trenować go. Cupets — zwierzaczki interaktywne, dają po prostu dobrą zabawę i przybliżają dzieci do nowych technologii.

Tags: